Сучасний стан та перспективи розвитку Лановецької міської лікарні

Міський голова Роман Казновецький разом із заступником головного лікаря Олегом Богатюком обговорили поточний стан КНП “Лановецька міська лікарня”.

Сьогодні у лікарні відсутній пакет медичних послуг на лікування коронавірусу COVID-19. Врахувавши зниження захворюваності, фінансування від НСЗУ на надання таких послуг отримали лише найбільші лікарні нашої області — у Чорткові, Заліщиках, Борщові, Кременці та дві у Тернополі. Проте навіть ці договори укладені лише до вересня 2021 року. Інші міські та районні лікарні, окрім зазначених не мають права приймати на стаціонар хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Для того, щоб забезпечити обслуговування пацієнтів з усіх громад області, Департаментом охорони здоров’я Тернопільської ОДА розроблено план маршрутизації хворих. Так, пацієнти Лановецької громади закріплені за КНП “Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний центр” ТОР, куди будуть направлятися для проходження необхідного лікування.

Зважаючи на таку ситуацію, прийнято рішення про призупинення реалізації проєкту «Капітальний ремонт будівлі інфекційного корпусу (заміна вікон та покрівлі, утеплення фасадів) КНП “Лановецька міська лікарня”. Натомість у інфекційному відділі заплановано поточні роботи, які дозволять зберегти приміщення для використання у перспективі.

Окрім цього, в рамках робочої зустрічі Роман Казновецький відвідав територію КНП “Лановецька міська лікарня”. Тут оглянули наявний потенціал та обговорили питання раціонального використання приміщень установи.

Вам також може сподобатися...