Лановецька громада гучно привітала Івана Марчука із ювілеєм

Сьогодні у Культурному центрі Єловицьких відбулася презентація мистецького проєкту “Запльонтаний у тисячі мелодій” з нагоди 85-річчя нашого земляка та світового генія Івана Марчука.

Захід відбувався за підтримки Лановецької міської ради та міського голови Романа Казновецького. Авторами проєкту стали Галина Поплавська, Надія Путіліна, Юрій Матевощук та Тарас Кушнір.

Сам Іван Степанович Марчук, на жаль, не зміг завітати на захід. Для присутніх Майстер записав відеозвернення, у якому подякував за організоване свято та запевнив, що думками він сьогодні на малій Батьківщині.

В рамках святкового концерту присутні перегортали символічні сторінки дослідження творчості Івана Марчука та ролі музики у його житті.

Художня програма була справжнім синтезом мистецтв, адже поєднала у собі і живопис, і графіку, і скульптуру, і хореографію, і музику, і поезію, і навіть кіно. Участь у концерті взяли почесні гості — Заслужена артистка України Алла Опейда із м. Луцьк та співоче подружжя Тараса Кушніра і Наталії Кулеші. Вражали своїм професіоналізмом і таланти нашої громади –

ансамбль «Намисто» (керівник — О. Василишина), вокальна група «Камерата» (керівник — Н. Путіліна), жіноче тріо у складі Н. Кривокульської, Л. Гаврилюк, Н. Магдич Лановецької музичної школи, Марія Василишина, Інна Хращевська та хореографічний колектив «Ольвія» Лановецького міського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник О. Голишева).

В рамках програми мистецького проєкту відбулося також нагородження переможців літературно-художнього конкурсу «Спльонтані дороги додому» міським головою Романом Казновецьким.

Так, у номінації “Малюнок” серед учасників 8-12 років перемогу здобула Соломія Голюк, ІІ місце — Анна Смолій та Ірина Рудніцька, ІІІ місце — Дмитро Корзун.

Серед учасників від 12 до 17 років у цій же номінації перемогу здобула Ірина Трофимчук , ІІ місце — Богдана Гудун, ІІІ місце — Аліна Балюк.

Переможцем номінації “Малюнок” серед учасників від 18 років став Дмитро Рижак.

У номінації “Есе” перемогу здобула Вікторія Блозва.

У номінації “Поезія” – Інна Хращевська.

У номінації “Скульптура” переможцем став Олександр Франків.

Мистецький проєкт “Запльонтаний у тисячі мелодій” вкторе довів, що Лановецька громада багата талантами і ми щиро пишаємося тим, що нашим земляком є великий Майстер, Митець та Геній — Іван Степанович Марчук.

Вам також може сподобатися...