Засідання виконавчого комітету: що ухвалено?

У Лановецькій міській раді 25 травня відбулося засідання виконавчого комітету на чолі із першим заступником міського голови Русланом Задереєм.

Серед розглянутих питань — надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади. Так, 5800 грн виділено мешканцям Лановецької громади, котрі перебувають у складних життєвих обставинах. Також допомогу отримали 5 учасників АТО/ООС на загальну суму 5 000 грн, один учасник бойових дій на території інших держав — у сумі 1000 грн та 9 ліквідаторів та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС — на загальну суму 9 000 грн.

З метою підтримки інтелектуально і творчо обдарованих дітей виділили 11 700 грн переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України, учасникам музичного конкурсу юних виконавців «Мелодії весни» та переможниці XІІІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії – 2021».

Також виділено 22 800 грн на придбання подарунків для випускників закладів дошкільної освіти.

Про внесення змін до інформаційних карток адміністративних послуг інформувала начальник відділу організації надання адміністративних послуг міської ради Віталія Друзюк.

Ухвалено виконавчим комітетом рішення про затвердження Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету міської територіальної громади на 2023-2024 роки та проєкту бюджету міської територіальної громади на 2022 рік.

Про питання щодо захисту прав дітей інформувала Тетяна Бельма, начальник Служби у справах дітей Лановецької міської ради. Зокрема, розглянуто питання про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини без згоди батьків, про надання дозволів на укладення договору дарування, про надання статусу дітей-сиріт та статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про звіт щодо використання коштів та виконання робіт по благоустрою за січень-березень 2021 року інформував Микола Розевик, начальник Лановецького КПпБ.

Підтримали члени виконавчого комітету рішення про затвердження суми дооцінки об’єктів вуличного освітлення, яка становить 166 422 грн.

Окрім цього, розглянуто ряд інших питань: про надання соціальних послуг, зелені насадження, зміну та присвоєння адресного номера, незаперечення щодо встановлення каплички у с. Гриньки тощо.

Вам також може сподобатися...