Сесія міської ради: які рішення прийнято депутатами сьогодні?

25 травня у Культурному центрі Єловицьких відбулося друге пленарне засідання ІІІ сесії Лановецької міської ради.

Перед засіданням до депутатів звернулися батьки учнів сіл Ванжулів, Влащинці, Москалівка та Гриньки, які стурбовані процесом оптимізації освітньої мережі громади. Міський голова Роман Казновецький запевнив представників сіл, що цей процес спрямований на розвиток дітей громади та надання їм якісної освітньої послуги у гідних умовах та із сучасним матеріально-технічним забезпеченням.

Одноголосно підтримали депутати рішення про надання статусу “Почесний громадянин Лановецької громади” патріотці, громадській активістці та учасниці ОУН-УПА Галині Кравчук і нашому земляку, Народному художнику України Івану Марчуку.

Рішенням сесії надано дозволи на створення органів самоорганізації населення – вуличних комітетів «Буглівчани» в с. Буглів та «Вишгородоцька вода» в с. Вишгородок.

Проголосували депутати про внесення змін до рішення міської ради від 25 серпня 2020 року № 2089 “Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Лановецької міської ради”. Зокрема, доповнено перелік соціальних послуг та додано послуги, які надаються МВС України.

Також підтримано питання про затвердження програми сприяння Кременецькому міськміжрайонному відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» в частині забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення громади на 2021-2025 роки.

Про КУ «Лановецький міський інклюзивно-ресурсний центр» Лановецької міської ради Кременецького району Тернопільської області інформувала директор Лановецького міського інклюзивно-ресурсного центру Олена Ткачук.

Ухвалено депутатами рішення про створення спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Більшістю голосів прийнято питання про звернення до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо повернення до спрощеного механізму призначення населенню субсидій на житлово-комунальні послуги.

Заслухали та підтримали депутати звіт про роботу Лановецького КПпБ.

Також затверджено звіт про виконання бюджету громади за І квартал 2021 року, Договір про передачу міжбюджетних трансфертів на 2021 рік та внесено зміни до бюджету громади на 2021 рік.

Окрім цього, розглянули на сесії міської ради 152 земельних питання.

Вам також може сподобатися...