У громаді розпочала працювати робоча група із посилення боротьби з нелегальним обігом алкогольних напоїв та тютюнових виробів

У Лановецькій міській раді сьогодні відбулося перше засідання робочої групи із посилення боротьби з нелегальним обігом алкогольних напоїв та тютюнових виробів на території Лановецької міської ради.

Робочу групу створено відповідно до розпорядження міського голови Романа Казновецького. До її складу увійшли представники міської ради, СБУ, прокуратури, поліції, податкової інспекції, Держпродспоживслужби.

В рамках зустрічі заслухали звітність щодо діяльності контролюючих органів у сфері посилення боротьби з нелегальним алкоголем за 2020 рік та зафіксованих правопорушень у цій сфері за період 2020-2021 років.

Окрім цього, робочою групою розглянуто аналіз виконання плану доходів за 2020 рік та І квартал 2021 рік по Лановецькій громаді щодо надходжень в частині акцизного податку з реалізації суб’єктами господарської роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Закликаємо мешканців у разі виявлення фактів незаконного виробництва або продажу алкогольної продукції та тютюнових виробів повідомляти робочу групу електронною поштою за адресою mrada@lanmisto.gov.ua, за телефоном 2-11-18 або безпосередньо секретаря робочої групи за телефоном 096 821 62 92 (Сергій Вікторович).

Вам також може сподобатися...