Юні “соколи” та “джури” змагалися у військово-патріотичній грі

14 травня у Лановецькому ЗЗСО №2 відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У змаганнях взяли участь 18 команд шкіл Лановецької громади.

Відкрили змагання та створили особливий козацький настрій танцювальний колектив “Ольвія”, виконавши хореографічний номер “Гопак”.

У рамках військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») учасники демонстрували свої навички із стройової підготовки, знання з історії України, долали смугу перешкод тощо.

Привітати та вручити нагороди учасникам завітав міський голова Роман Казновецький.

“Я впевнений, що з такою молоддю, як ви, наша країна буде сильною. Рухайтеся лише у одному напрямку — до розвитку та успіху!”, – звернувся міський голова до “соколів” та “джур”.

За результатами тривалої та запеклої боротьби перемогу у грі “Джура” здобула команда Лановецького ЗЗСО №2, ІІ місце – Якимівська філія Лановецького ЗЗСО №2, ІІІ місце – Вербовецького ЗЗСО.

Переможцем гри «Сокіл» стала також команда Лановецького ЗЗСО №2, ІІ місце – Вербовецького ЗЗСО, ІІІ місце – Лановецького ЗЗСО №1 ім. Ю.Коваля.

Вітаємо переможців міського етапу, юних “соколів” та “джур” Лановецької громади, та бажаємо легкої перемоги на обласному етапі гри!

Вам також може сподобатися...