У Лановецькій громаді створено робочу групу зі сприяння легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Сьогодні у Лановецькій міській раді відбулося перше засідання робочої групи зі сприяння легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

“Головним завданням цієї робочої групи є максимальне інформування суб’єктів підприємницької діяльності щодо ризиків роботи у “тіньовому” секторі економіки та мотивація легалізації їх роботи у нашій громаді”, – підкреслив міський голова Роман Казновецький.

Про організацію діяльності робочої та рейдової групи і сприяння легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проінформував присутніх Олег Казмірчук.

Про проведену роботу та повноваження у сфері легалізації зайнятості інформували Любов Пугач, головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області, Людмила Станько, начальник Кременецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області, та Віталій Котульський, т.в.о. начальника сектору превенції патрульної поліції відділення поліції №2 (м. Ланівці) Кременецького районного відділу поліції ГУНП в Тернопільській області, майор поліції.

Токож робоча група проводитиме розгляд звернень від мешканців з питань легалізації зайнятості та виплати заробітної плати.

Вам також може сподобатися...