5 успішних проєктів Лановецької громади у співпраці із Програмою DOBRE

Співпраця Лановецької громади із Програмою DOBRE триває уже третій рік. За цей період громаді вдалося здобути важливий досвід та втілити чимало позитивних ініціатив. Сьогодні в рамках флешмобу #Ми_з_DOBRE виділяємо п’ять ініціатив, які найкраще демонструють той прогрес, який ми здобули завдяки співпраці.

1. Культурний центр Єловицьких

Робота над проєктом розпочалася ще у 2018 році та тривала близько року. Із напіврозваленої будівлі старого кінотеатру у липні 2019 року постав новий сучасний культурний центр. За два роки роботи Культурний центр Єловицьких став справжнім осередком соціального, громадського та мистецького життя громади. Тут відбуваються кінопокази, презентації книг, концерти, зустрічі мешканців громади, клуби за інтересами тощо.

2. Удосконалення надання послуги по поводженню з побутовими відходами в Лановецькій територіальній громаді

Проєкт передбачав налагодження системи збору та вивозу твердих побутових відходів у Лановецькій громаді. Зокрема, в рамках проєкту придбано сміттєвоз з відвалом, який поповнив матеріально-технічну базу Лановецького комунального підприємства по благоустрою. Також придбано 1723 контейнери індивідуальні контейнери для домогосподарств об’ємом 120 л, 240 л, 350 л та 1100 л, якими сьогодні успішно користується частина мешканців громади.

3. Молодіжний інклюзивний майданчик «Твій безмежний простір»

В рамках проєкту на набережній ставу облаштовано відпочинковий майданчик для дітей та молоді з інклюзивними елементами. Сьогодні “Твій безмежний простір” став улюбленим місцем для відпочинку дітей із батьками та локацією для спілкування молоді.

4. Створення документації з просторового планування території та землевпорядних робіт в громаді

Проєкт передбачав створення містобудівної та землевпорядної документації, а саме визначення сучасного стану використання території та земель об’єднаної територіальної громади, планування розвитку території, заходів з охорони земель та раціонального використання ресурсів.

5. “Впливай на бюджет своєї громади!”

В рамках компоненту “Доброчесні громади” відбувалася робота над бюджетною прозорістю. Зокрема, два роки поспіль у громаді розроблявся тематичний буклет “Бюджет для громадян”, у якому просто та прозоро подана інформація щодо річного бюджету Лановецької громади. Окрім цього, уже тричі у громаді відбувалася акція “Впливай на бюджет своєї громади!”, під час якої мешканці подавали свої пропозиції до міського бюджету. Зокрема, однією із успішно втілених ідей мешканців була реконструкція сходів до набережної міського ставу.

Вам також може сподобатися...