Шановні матері!

Щороку у другу неділю травня приходить найсвітліше, найемоційніше і найзворушливіше свято року — День матері. Саме сьогодні ми усі складаємо шану найдорожчій і найріднішій людині у світі.

Споконвіку український народ шанобливо ставився до образу матері, її високий авторитет був беззаперечним, а материнська любов була і залишається тією непереможною силою, яка допомагає нам долати усі труднощі. Нині, у непростий для України час війни, сила материнської любові оберігає наших воїнів від ворожих куль.

Перед материнською любов’ю не встоять жодні негаразди. Вона сильна і щира, вона не шукає користі і не ставить умов. Тож не дивно, що у найскрутніші хвилини кожен з нас прагне знайти душевний спокій та розраду у щедрому всесвіті маминого серця. Ким би ти не був, щоденна підтримка матері, додає сил та надихає рухатися вперед.

Тож, дорогі матері, із нагоди цього свята прийміть найщиріші вітання від імені усієї громади! Бажаю вам Вам міцного здоров’я, добра і невичерпної життєвої енергії! Нехай Господь Бог наповнить Ваші серця радістю, а душі – миром та спокоєм!

Щиро – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...