Шановна громадо!

8-9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Щороку разом із радістю цих днів ми розділяємо і гірке відчуття втрати, адже український народ заплатив за цю перемогу дорогу ціну — близько 8-10 мільйонів людських життів. Ці травневі дати є нагадуванням для кожного з нас про велич подвигу українських захисників та про трагізм жорсткого винищення українського народу.

Тому схилімо у ці дні голови перед світлою пам’яттю тих, хто не скорився і виніс на своїх плечах тягар нацистської навали, хто загинув у боях, у концтаборах, хто помер від голоду та ран.

Сьогодні наші військові та добровольці ціною власних життів боронять рідну землю, цілісність своєї держави та її незалежність. Пам’ять про жахливі події Другої світової війни та вдячність нинішнім військовим, ветеранам АТО/ООС – це те, що об’єднує в ці дні усіх нас.

Тож шановні ветерани та захисники української землі, від імені усієї громади бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духу, щасливого та мирного життя! Нехай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші діти та онуки, хай у ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам українців, які загинули в полум’ї боротьби над нацизмом!

Честь і слава живим героям! Слава тим, хто сьогодні захищає нашу країну і виборює її майбутнє!

З повагою —
міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...