Школи громади змагалися у турнірі з мініфутболу за “Кубок міського голови”

Сьогодні учні шкіл Лановецької громади боролися у змаганнях з мініфутболу за “Кубок міського голови”. Турнір відбувався одночасно на трьох футбольних майданчиках зі штучним покриттям — у Лановецькому ЗЗСО №1 ім. Ю.Коваля, у Лановецькому ЗЗСО №2 та на центральному стадіоні.

Привітав учасників змагань міський голова Роман Казновецький: “Футбол — це розвиток та здоров’я. Я щиро радію, що у Лановецькій громаді стільки молодих людей люблять цю гру, адже вона об’єднує та гуртує. Тож бажаю усім командного духу, а найсильнішим — перемоги!”

У результаті боротьби Кубок міського голови серед 5-9 класів здобула команда Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Друге місце у цій віковій категорії отримала команда Лановецького ЗЗСО №1 ім. Ю.Коваля.

Переможцями Кубку міського голови серед 10-11 класів стала команда Лановецького ЗЗСО №1 ім. Ю.Коваля. Друге місце посіла команда Юськовецького ЗЗСО.

Вручив нагороди та привітав усіх призерів міський голова Роман Казновецький. Кожна команда-учасниця отримала від мера у подарунок футбольний м’яч.

Вам також може сподобатися...