Роботодавці Лановеччини шукають продавців, слюсарів, водіїв, головного механіка, електромонтажника , бармена, менеджерів. Є робота для осіб з інвалідністю.

З початку 2021 року за сприянням Лановецької районної філії 73 роботодавців шукали працівників на 344 робочих місця. Серед них 28% – із заробітною платою вищою від мінімальної в тому числі 10 роботодавців пропонували роботу із заробітною платою в межах середньої по області. Так, зарплату у 10 тис. грн пропонували директору фінансовому, інженеру-будівельнику, економісту, консультанту, старості, трактористам; від 7 до 8 тис. грн – менеджеру–управителю, машиністу бульдозера, бухгалтеру, водіям автотранспортних засобів, електромонтажнику.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників в органах місцевого самоврядування, торгівлі, переробній промисловості та сфері обслуговування.

Найбільший попит на сьогодні мають: водії автотранспортних засобів, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, бармени, лікарі ветеринарної медицини, продавці, менеджери, консультанти, електромонтери. Також потребуються на ринку праці – лікаря – інфекціоніста та гігієніста зубного.

На 30.04.2021р. на Лановеччині 52 актуальних вакансій, з них 2 -для осіб з інвалідністю Середній розмір заробітної плати у поданих вакансіях становить 6548 грн.

Відділ взаємодії з роботодавцями
Лановецької районної філії
Тернопільського обласного
центру зайнятості
тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...