Щодо заборони спалювання сухої рослинності та її залишків

На виконання розпорядженням голови Тернопільської ОДА повідомляємо про заборону у період високої пожежної небезпеки протягом 2021 року відвідування лісових масивів населенням і в’їздів до них автомобільного транспорту, за винятком тих які використовуються для потреб лісового та мисливського господарства, транспорту державних природоохороних служб і правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків, а також пожежних машин.

Лісові пожежі були і є найбільшим лихом для лісу.

Залишаючи вогонь після відпочинку у лісі, кидаючи недопалки, люди не завжди задумуються над тим, що їхні дії часто мають вкрай негативні наслідки.

Внаслідок необережного поводження з вогнем, звичайної необачності, випалювання сухої рослинності та її залишків на відкритих територіях виникає загроза перекидання вогню в прилеглі лісові масиви. За лічені хвилини вони можуть знищити або пошкодити лісові насадження, що вирощувалися десятиріччями. При цьому пошкоджуються не тільки дерева, кущі, трав’яниста рослинність, а гинуть також дикі тварини, птахи, комахи; вогонь знищує службові споруди у лісах, може перекинутись на житлові будинки, що знаходяться поряд з лісом. На лісових пожежах можуть загинути і люди.

Збережімо ліс від вогню спільними зусиллями!

Вам також може сподобатися...