Рішення виконавчого комітету: що ухвалили сьогодні?

У Лановецькій міській раді сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

Серед розглянутих питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади. 6 400 грн виділено людям, котрі перебувають у складних життєвих обставинах, 5 000 грн — для забезпечення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, 3 000 грн — для відшкодування середньої вартості проїзду хворій особі з хронічною нирковою недостатністю для отримання курсів програмного гемодіалізу. Також допомогу отримали 11 учасників АТО/ООС на загальну суму 11 000 грн, 30 ліквідаторів та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС на загальну суму 30 000 грн, один учасник бойових дій на території інших держав — 1000 грн, 7 ветеранів Другої світової війни — 7 000 грн.

Підтримали члени виконкому висунення двох кандидатур мешканок громади для присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Ухвалено рішення про надання соціальної допомоги вдома чотирьом мешканцям громади.

Також більшістю голосів вирішено звільнити суб’єктів отримання соціальних послуг вдома від диференційованої плати.

Підтримали члени виконавчого комітету План підвищення спроможності мережі закладів загальної середньої освіти Лановецької громади.

Схвалено виконкомом звіт бюджету за перший квартал 2021 року.

Також підтримано порядок надання додаткових до встановлених законодавством пільг з оплати за житлово-комунальні послуги, порядок відшкодування витрат за надані послуги зв’язку, порядок відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд залізничним транспортом приміського сполучення, порядок відшкодування компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі пільговим категоріям населення та порядок відшкодування витрат із зубопротезування та лікування зубів пільгових категорій населення (учасники АТО/ООС), місце проживання яких зареєстроване на території Лановецької міської ради.

Затверджено схеми прибирання сіл Буглів, Огризківці і Люленці та сіл Ванжулів та Мала Карначівка.

Окрім цього, розглянуто питання про надання правочину, перереєстрацію на квартирному обліку, зелені насадження, зміну та встановлення адресних номерів тощо.

Вам також може сподобатися...