Які рішення прийнято на першому пленарному засіданні третьої сесії міської ради?

Перше пленарне засідання третьої сесії Лановецької міської ради відбулося сьогодні, 23 квітня, у Культурному центрі Єловицьких на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

Про тарифи на платні послуги, які надаються КНП «Лановецька міська лікарня», інформував головний лікар установи Омелян Гулько.

Також рішенням сесії внесено зміни до Програми фінансової підтримки КНП «Лановецька міська лікарня» на 2021-2024 роки, згідно із якими виділено кошти у сумі 60 000 грн на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі інфекційного корпусу (заміна вікон та покрівлі, утеплення фасадів)”.

Ухвалено депутатами рішення про затвердження Статуту КНП «Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції. Окрім цього, внесено зміни до Програми фінансової підтримки КНП «Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Лановецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2024 роки.

Підтримала сесія також питання про участь Лановецької громади у конкурсі «Наша громада», що реалізовується телеканалами ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Лановецької міської ради інформувала Оксана Ходанович, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики.

Щодо затвердження Програми соціального захисту та забезпечення окремих категорій населення Лановецької міської територіальної громади на 2021-2024 роки та про внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік інформувала начальник фінансового відділу Неля Салецька.

Також проголосували депутати про надання права Центру надання адміністративних послуг Лановецької міської ради використовувати позначення “Дія Центр”.

Окрім цього, розглянуто 186 земельних питань.

Вам також може сподобатися...