Із робочим візитом у Лановецьку громаду завітав голова Тернопільської ОДА

Сьогодні Лановецьку громаду відвідала делегація із Тернопільської ОДА на чолі із головою Володимиром Трушем та головою Кременецької РДА Віталієм Кудлаком. Разом із міським головою Романом Казновецьким гості побували у Лановецькому зооботсаду, де відбулося висадження дерев.

“Зооботсад уже став улюбленим місцем відпочинку для багатьох мешканців Лановецької громади. Я впевнений, що після відкриття потенціал цього об’єкту зросте та ми зможемо залучити у нашу громаду туристів”, – зазначає міський голова Роман Казновецький.

Після цього делегація відвідала ЦНАП Лановецької міської ради, який готують до відкриття. Екскурсію для гостей провела начальник відділу організації надання адміністративних послуг та керівник ЦНАП Віталія Друзюк. В рамках зустрічі обговорили стан готовності органу до відкриття та перспективу розширення кількості послуг, які надаватимуться спеціалістами відділу.

Володимир Труш зауважив, що ЦНАП у Ланівцях відзначається модернізованим обладнанням та сучасним підходом до надання послуг.

Вам також може сподобатися...