Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення Лановецької міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється: проєкт рішення Лановецької міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів» та аналіз його регуляторного впливу.

Вказаний проєкт регуляторного акта передбачає встановлення:

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Лановецької міської ради, ставки податку та пільги з його сплати;

плати за землю на території Лановецької міської ради, ставки податку та пільги з його сплати;

транспортний податок на території Лановецької міської ради;

туристичний збір та ставки туристичного збору;

єдиний податок та ставки податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності для першої та другої груп платників єдиного податку.

Розробником зазначеного проєкту регуляторного акта є Лановецька міська рада.

Поштова адреса: 47402, вул.Незалежності, 34, м.Ланівці.

Електронна адреса: mrada@lanmisto.gov.ua

Проєкт рішення Лановецької міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційній веб сторінці Лановецької міської ради в мережі інтернет.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту рішення та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту рішення приймаються на поштову або електронну адресу Лановецької міської ради.

Вам також може сподобатися...