Із нагоди 85-річчя від дня народження нашого геніального земляка Івана Марчука оголошується літературно-мистецький конкурс «Спльонтані дороги додому»

Постать Івана Марчука є однією із знакових в сучасному українському мистецтві. Художник створив власний унікальний абстрактний стиль «пльонтанізм». Його полотнами захоплюється увесь світ, а твори експонуються у найкращих музеях світу та цінуються колекціонерами. За версією британської газети «The Daily Telegraph» Іван Марчук входить до рейтингу 100 геніїв сучасності.

Умови конкурсу:

На конкурс приймаються літературні твори, написані за мотивами творчості Івана Марчука: вірші (до 3 віршів, до 32 рядків кожний) або есе (обсягом до 3000 знаків з пробілами) від одного учасника. А також художні твори: по 1 художній роботі (малюнок, скульптура) від одного учасника.

Мова творів — українська. Вік учасників — необмежений.

Учасників найкращих конкурсних робіт буде відзначено грамотами та цінними подарунками від Лановецької міської ради, а їхні твори будуть видані у тематичному друкованому художньому довіднику.

Конкурсні роботи приймаються до 2 травня 2021 року за адресою: Культурний центр Єловицьких, вул. Незалежності, 15, м. Ланівці, 47402; або в електронному варіанті: e-mail: jelowycki@ukr.net Контактний телефон: 0969875992.

Вам також може сподобатися...