Пандемія триває: скільки коштів у 2021 році спрямовано лікарнею на боротьбу із COVID-19

Боротьба проти коронавірусу COVID-19 продовжується і у 2021 році. Чергова хвиля інфекції спричинила ріст кількості хворих у громаді, зокрема сьогодні маємо 20 нових випадків.

Для того, щоб швидко та ефективно реагувати на виклики пандемії, КНП “Лановецька міська лікарня” цьогоріч використала понад 1,5 млн грн.

У 2021 році для забезпечення хворих на COVID-19 медикаментами використано 850 281 грн, на медичні матеріали та інвентар — 3 622 грн.

Важливою умовою виявлення інфекції у хворих та її лікування є технічне забезпечення та обслуговування. Так, на монтаж системи киснепостачання, ремонт флюорографічного апарату, утилізацію медичних відходів використано 151 971 грн.

Окрім цього, задля безперебійного електропостачання Лановецька міська лікарня закупила дизельний генератор вартістю 553 424 грн.

Попри забезпечення та готовність медичної сфери, закликаємо неухильно дотримуватися правил карантину — зберігати соціальну дистанцію й одягати маску у громадських місцях! Медичні працівники докладають максимум зусиль, щоб зупинити пандемію. Невеликі зусилля із нашої сторони не лише підтримають їх у нелегкій праці, а й допоможуть зберегти наше здоров’я.

Вам також може сподобатися...