Актуальні питання засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 07 квітня, у міській раді відбулося засідання виконавчого комітету на чолі із першим заступником міського голови Русланом Задереєм.

На порядку денному — питання про надання соціальних послуг мешканцям Лановецької громади відділенням соціальної допомоги вдома на платній основі. Також затверджено розпорядження міського голови про надання мешканці громади соціальних послуг у стаціонарному відділенні Територіального центру соціального обслуговування.

Серед пріоритетних питань — надання одноразової матеріальної допомоги. 20 мешканцям громади, котрі перебувають у складних життєвих обставинах, виділено допомоги на загальну суму 16 200 грн, 30 учасникам АТО/ООС — на загальну суму 30 000 грн, двом учасникам бойових дій на території інших держав — 2000 грн, двом військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом — 8000 грн.

Затвердили рішенням виконавчого комітету план заходів з підготовки та проведення щорічної акції «За чисте довкілля» у 2021 році. Окрім цього, затверджено схеми прибирання населених пунктів громади та схему розміщення саджанців дерев.

Також ухвалено Положення про робочу групу зі сприяння легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Підтримали члени виконкому висунення кандидатури мешканки громади для присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Прийнято рішення про затвердження інформаційних та технологічних карток на пенсійні адміністративні послуги, які надаватимуться ЦНАП.

Окрім цього, виконавчим комітетом розглянуто питання щодо вчинення правочину, порушення об’єктів благоустрою, зміну адресних номерів, зелених насаджень тощо.

Вам також може сподобатися...