За підтримки Консультативного пункту для бізнесу Лановецької громади було зареєстровано нового місцевого виробника молочних сирів Тетяну Бельму

«Виробництво сирів раніше для мене було просто хобі, яке зараз переросло у професійну діяльність. Я сподіваюсь, що за підтримки Лановецької міської ради ми зможемо досягнути бажаних високих результатів», – розповідає пані Тетяна Бельма про свою роботу.

Підтримка бізнесу та створення нових робочих місць є одним з ключових напрямків діяльності Лановецької громади. Ми чітко сфокусовані на досягненні глобальних цілей сталого розвитку.

“Кожен новостворений місцевий виробник для нас — це важлива подія на шляху до сталого економічного зростання. Разом ми йдемо малими кроками до великої мети”, – зауважив із цього приводу міський голова Роман Казновецький.

Принагідно нагадуємо, що у приміщенні Лановецької міської ради діє інформаційний пункт для бізнесу, який безкоштовно надає консультативну підтримку для підприємців та осіб, які планують розпочати свій бізнес. Тож запрошуємо мешканців нашої громади на консультацію!

Контакти: Лановецька міська рада, вул. Незалежності, 34, м. Ланівці, телефон: 2-11-18, електронна пошта: mrada@lanmisto.gov.ua.

Вам також може сподобатися...