Громада цікавиться: ситуація на дорозі по вулиці Незалежності

Із настанням плюсової температури і таненням снігу ситуація на дорогах громади виглядає по-різному. Поруч із зручними відремонтованими дорогами існують автошляхи, які викликають шквал критики та потребують термінового ремонту. Як і мешканці громади, ми розуміємо, що ситуація, котра склалася по вул. Незалежності, зокрема на перехресті біля Церкви Покрови Пресвятої Богородиці, потребує вирішення.

Проте вкотре хочемо нагадати, що дана дорога загального користування місцевого значення Т20-12 перебуває на обслуговуванні Служби автомобільних доріг. Це означає, що саме ця організація уповноважена утримувати її у належному стані та виступати замовником робіт. Ми працюємо над тим, щоб ця ділянка була відремонтована якнайшвидше та зі своєї сторони маємо змогу впливати на перебіг робіт тільки шляхом офіційних звернень та листів.

Зокрема, у лютому ми передали Управлінню капітального будівництва Тернопільської ОДА перелік шляхів громади, які у 2021 році потребують ремонту. Серед них зазначили і про необхідність проведення капітального ремонту по вулиці Незалежності.

Дякуємо за активність наших мешканців та сподіваємося на ваше розуміння!

Вам також може сподобатися...