Дистанційне навчання у школах та інші рішення комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

25 березня у Лановецькій міській раді відбулося засідання комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про епідемічну ситуацію на території Лановецької громади доповіла Марія Борейко, лікар-епідеміолог Кременецького міжрайонного відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр». Вона зазначила, що інтенсивний показник захворюваності становить 5013 випадків на 100 тисяч населення, що в 1,2 рази перевищує загальнодержавний рівень.

Заступник головного лікаря КНП «Лановецька міська лікарня» Олег Богатюк повідомив, що 25 хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 перебувають на стаціонарі, з них 2 – у реанімаційному відділені.

Про ситуацію з інфекційними хворобами у дошкільних закладах громади інформувала Оксана Ходанович, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики. Станом на 25 березня 2021 року у дитячих садочках через ГРВІ відсутні 19% дітей. У школах наразі тривають весняні канікули.

За результатами інформації доповідачів комісія вирішила посилити режим роботи медичної сфери громади, зокрема активізувати процес вакцинації, організувати роботу постійних та тимчасових пунктів щеплень для вакцинації від COVID-19 та призупинити проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів.

Окрім цього, згідно із рішенням комісії заклади загальної середньої освіти із 29 березня 2021 року до 02 квітня 2021 року переходять на дистанційну форму навчання.

Вам також може сподобатися...