Працівники Лановецького КПпБ відзначали професійне свято

Cьогодні у Культурному центрі Єловицьких відбулися урочистості із нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування. Щороку у третю неділю березня вони відзначають своє професійне свято.

Привітати працівників Лановецького комунального підприємства по благоустрою завітав очільник громади Роман Казновецький.

“За всю історію комунальна служба у Ланівцях працювала по-різному, але наразі ми доклали максимум зусиль, щоб покращити матеріально-технічну базу та умови для вашої роботи! Тож працюйте, розвивайтеся, але найголовніше — будьте здорові!” – звернувся Роман Володимирович до присутніх.

Окрім цього, міський голова вручив грамоти Лановецької міської ради одним із кращих працівників Лановецького КПпБ — Петру Стецюку, Ользі Волинець та Сергію Загорському.

До привітань приєднався начальник Лановецького КПпБ Микола Розевик, який також відзначив працівників Марію Цюх, Степана Онищука, Андрія Яцентюка та Олега Ментуха грамотами за сумлінне виконання своїх обов’язків.

Тож від усієї громади бажаємо кожному, хто працює на благо житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Лановецької громади міцного здоров’я, благополуччя, професійних успіхів, радості у душі та затишку у родинах! Нехай ваша праця завжди буде гідно винагороджена людською вдячністю та шаною!

Вам також може сподобатися...