Рішення останньої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лановецької міської ради засідала сьогодні, 16 березня, у Лановецькій міській раді.

Про епідемічну ситуацію на території Лановецької громади доповіла Людмила Рудніцька, головний лікар Лановецького ЦПМСД. Вона наголосила, що зараз відбувається ріст хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19, тому необхідно особливо відповідально ставитися до свого здоров’я, щоб не наражати на безпеку оточуючих. Усі сімейні лікарі громади забезпечені швидкими тестами, які відразу із 70% ймовірністю визначають інфікована людина чи ні.

Про ситуацію у школах громади із коронавірусною інфекцією COVID-19 інформувала Оксана Ходанович, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики. Наразі причин закривати освітні заклади немає, проте за умови спалаху керівники шкіл припинять освітній процес у терміновому порядку. Батькам та вчителям необхідно уважно спостерігати за дітьми та за необхідності своєчасно звертатися до сімейного лікаря.

Вам також може сподобатися...