?До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

З метою посилення міжнародної співпраці Фонд німецької економіки з міжнародного співробітництва в Україні пропонує підприємствам, установам та організаціям, що знаходяться на території Лановецької громади, взяти участь у міжнародному Проєкті SES(Senior Experten Service) – Служби Старших Експертів.

Служба Старших Експертів – провідна німецька організація та однойменний благодійний фонд, що направляє фахівців з Німеччини на проекти в інші країни на громадських засадах.

Експерти із різноманітних сфер діяльності, які мають багаторічний професійний досвід, готові на безоплатній основі працювати на будь-якому підприємстві та надати співробітникам допомогу відповідно до поставлених керівником задач.

SES знаходить потрібного фахівця виходячи з запиту замовника та індивідуальної ситуації на підприємстві. Проблеми, які вирішуються експертами, полягають, в першу чергу, у підвищенні кваліфікації персоналу та наданні практичної допомоги при вирішенні задач технічного та організаційного характеру (вдосконалення виробництва, організація підприємства, поліпшення якості, навчання персоналу, розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу, експорт продукції, модернізація виробництва тощо).

Проєкт пропонує безкоштовну подачу заявки та оплачує всі ключові видатки (страховки, перельоти, організаційні витрати на залучення експерта).

SES – це більше 12 000 експертів, які надають свою допомогу на громадських засадах. Секрет їхнього успіху – багаторічний професійний досвід в 50 галузях економіки і 500 професійних сферах. SES працює з 1983 року і вже реалізували понад 50 000 проектів в 160 країнах світу.

Для детальної інформації звертайтеся до консультанта інформаційно-консультативного пункту для бізнесу Лановецької територіальної громади Ірини Слободян, тел. 2-11-18, irunaslobodian@gmail.com

Вам також може сподобатися...