Засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради: 94 мешканцям громади вирішено надавати соціальні послуги

На засіданні виконавчого комітету сьогодні, 10 березня, пріоритетним питанням було надання соціальних послуг мешканцям Лановецької громади відділенням соціальної допомоги вдома.

Попередньо у міську раду надійшло 147 заяв від жителів щодо потреби у наданні таких послуг. Комісією оглянуто матеріально-побутові умови проживання усіх заявників, про що складено відповідні акти. У результаті прийнято рішення продовжити надавати соціальні послуги вдома за рахунок коштів із міського бюджету 75 мешканцям громади та розпочати надавати соціальні послуги 4 мешканцям. Окрім цього, 8 мешканцям продовжено надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома на платній основі, 7 — отримуватимуть послуги із призначенням диференційованої плати.

Одній мешканці громади вирішено надавати соціальні послуги у стаціонарному відділенні Територіального центру соціального обслуговування.

Також члени виконавчого комітету розглянули питання про надання одноразової матеріальної допомоги. 14 000 грн виділено 14 учасникам АТО/ООС, 1000 грн — учаснику бойових дій на території інших держав, 13 700 грн — 13 мешканцям громади, котрі перебувають у складних життєвих обставинах.

Микола Розевик, начальник Лановецького КПпБ, подав звіт щодо використання коштів за грудень 2020 року та за 2020 рік в цілому.

Окрім цього, виконавчим комітетом розглянуто питання про зелені насадження та про зміну адресного номеру.

Вам також може сподобатися...