У селі Лопушне відбулися збори активних громадян

Сьогодні у с. Лопушне відбулися збори громадян за участі міського голови Романа Казновецького, його заступників Анатолія Поцелуєва та Олега Казмірчука, старости села Лариси Чабан, начальника відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Оксани Ходанович, орендаря місцевих земель Вахтанга Арзуманяна.

Із закликом єднатися навколо села, подавати пропозиції щодо його розвитку та долучатися до активної роботи звернулася до мешканців староста Лариса Чабан. Зауважила пані Лариса, що у селі навіть за короткий термін є невеликі зміни — у дитячий садочок закупили обігрівачі, облаштували приміщення для культурних заходів. Окрім цього, староста окреслила проблемні питання, які потребують вирішення — благоустрій, автобусне сполучення, відсутність дитячого майданчика.

Активність мешканців відмітив також міський голова Роман Казновецький. У діалозі з присутніми голова обговорив кожен перспективний та проблемний напрям, який стосується села, — дороги, благоустрій, освіту, медицину та громадську активність.

“Сьогодні ми маємо налагодити комунікацію між мешканцями, старостою та керівництвом громади таким чином, щоб уся робота була направлена на покращення умов життя у селі”, — зауважив Роман Володимирович.

Про особливості освітнього процесу інформувала присутніх Оксана Ходанович. Розповіла також вона про послуги інклюзивно-ресурсного центру та соціального таксі, які діють у громаді.

Про розвиток підприємництва та можливості залучення інвестицій у село розповів заступник міського голови Олег Казмірчук.

Щодо роботи у напрямі благоустрою та дорожньої інфраструктури проінформував Анатолій Поцелуєв.

Також перед присутніми виступив Вахтанг Арзуманян, орендар місцевих земель.

На завершення міський голова Роман Казновецький закликав мешканців до активності та діалогу, адже тільки спільними зусиллями можна досягти ефективних результатів.

Вам також може сподобатися...