На Лановеччині жінки здобувають професії та успішно працевлаштовуються

Протягом січня-лютого 2021 року через Лановецьку районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу понад 2 сотні жінок (40% від загальної кількості безробітних).

За сприяння районної служби зайнятості області працевлаштовано 4% безробітних жінок, в т.ч. 2 безробітних краянок мають робочі місця за умови компенсації роботодавцям витрат єдиного соціального внеску. Найбільше жінок вдалось працевлаштувати в торгівлі та державному управлінні за професіями продавець, бухгалтер, діловод, юрист.

8 безробітних жінок проходили профнавчання, з них 6 закінчили навчання та працевлаштовані, 2 – продовжують навчатись.

Аби допомогти жінкам знайти своє місце на ринку праці, надати відповідну психологічну допомогу, підтримати у складний час пошуку роботи, фахівці центру зайнятості надають індивідуальні консультації, організовують семінари, тренінги тощо. Загалом цьогоріч жінки отримали 344 різних профорієнтаційних послуг.

В районній філії діє клуб для безробітних жінок, де вони вчаться будувати індивідуальну стратегію професійної самореалізації, освоюють прийоми самопрезентації, обговорюють чинники, що впливають на кар’єрний ріст; спілкуються з цікавими людьми.

На 1 березня 2021 року на обліку в районній службі зайнятості перебувало 189 безробітних жінок, що становить 39% від загальної чисельності безробітних громадян.

Відділ взаємодії з роботодавцями
Лановецької районної філії
Тернопільського обласного
центру зайнятості
тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...