Засідання виконавчого комітету: що вирішено?

Сьогодні, 25 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

На порядку денному — питання про затвердження списків громадян, які проживають у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Станом на сьогодні в установі на стаціонарі обслуговується 31 мешканець громади.

Також прийнято рішення про затвердження розрахунків та тарифів на надання платних соціальних послуг Територіальним центром соціального обслуговування. Вартість обслуговування на дому становить 53,22 грн/1 год, вартість обслуговування у стаціонарному відділенні центру — 8848 грн/місяць за одну людину.

Серед пріоритетних питань — надання одноразової матеріальної допомоги. Так, 45 000 грн виділено 45 учасникам бойових дій, 11 000 грн — 11 учасникам бойових дій на території інших держав. 3000 грн виділено для відшкодування середньої вартості проїзду хворій особі з хронічною нирковою недостатністю для отримання курсів програмного гемодіалізу. Виконавчим комітетом задоволено 42 заяви про надання одноразової матеріальної допомоги від мешканців громади, які опинилися у скрутних матеріальних обставинах, на загальну суму — 30 500 грн. Окрім цього, призначено виплату щомісячної допомоги у 2021 році дитині загиблого бійця АТО — по 1000 грн щомісяця.

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики міської ради Галина Шандрук проінформувала щодо затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку у Лановецькій міській територіальній громаді.

Також виконкомом надано дозвіл на здійснення фінансування із місцевого бюджету команди “Карате-клуб “Сінай”, яка представлятиме Лановецьку громаду та Тернопільщину у Міжнародному турнірі “Кубок Лотоса” у Рівному 5-6 березня.

Про комісію з питань захисту прав дитини та міждисциплінарну команду доповіла начальник Служби у справах дітей Лановецької міської ради Тетяна Бельма.

Розглянуто на засіданні виконавчого комітету Положення про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку Лановецького КПпБ на 2021 рік.

Також членами виконкому підтримано затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.

Окрім цього, розглянуто питання про зелені насадження, вчинення правочину, про присвоєння адресних номерів тощо.

Вам також може сподобатися...