Світлій пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується

Завтра, 20 лютого, минає сім років від масових розстрілів активістів на Майдані під час Революції Гідності. Тож сьогодні з цієї нагоди біля пам’ятника Борцям за волю України зібралися небайдужі мешканці Лановецької громади, щоб віддати шану Героям Небесної Сотні та нашим захисникам.

Під звуки символічної пісні Майдану “Плине кача” відбулося покладання квітів. Спільну молитву за упокій Небесної Сотні та українських воїнів відправили всечесні отці храмів м. Ланівці.

Анатолій Поцелуєв, заступник міського голови, звертаючись до присутніх закликав берегти пам’ять про усіх українських захисників, які віддали за нас життя, адже саме завдяки їм ми можемо жити на мирній землі.

Світлим словом згадали і наших воїнів, які уже відійшли у вічність. Свій авторський вірш, присвячений Юрію Ковалю, продекламував письменник Юрко Матевощук.

Тож сьогодні і щодня бережімо пам’ять про тих, хто віддав життя у боротьбі за Україну та її кордони, за її незалежність та демократичні цінності! Будьмо гідними громадянами нашої держави і громади, живімо чесно і за законами моралі, щоб жертва Героїв Небесної Сотні та хлопців, які гинуть на Сході була не марною!

Герої не вмирають! Слава Україні!

Вам також може сподобатися...