Пам’яті Юрія Коваля: п’ята річниця смерті Героя, захисника та нашого земляка??

Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні та п’ятої річниці від смерті Юрія Коваля біля школи, названої на його честь, відбулася пам’ятна лінійка.

Саме 20 лютого, через два роки після розстрілів на Майдані, снайперська куля забрала життя нашого земляка. Віддати шану його подвигу та висловити співчуття дружині і дітям до меморіальної дошки Юрію Ковалю прийшли міський голова Роман Казновецький, учні та вчителі школи, активна громадськість.

Теплими словами згадав Юрія його однокласник та друг о. Ігор Шаринський.

Із співчуттям та вдячністю міський голова Роман Казновецький звернувся до дружини та донечок Героя. Присутніх хлопців та дівчат Роман Володимирович закликав любити та берегти свою Батьківщину: “Ви, учні школи, – наше майбутнє, а тому маєте пам’ятати, що ваша держава — це Україна. Саме від вас залежить, як ми будемо жити і розвивати наш край”.

Від імені громади та школи заступник голови Олег Казмірчук, директор Лановецької ЗОШ №1 ім. Юрія Коваля Тамара Басок та представники педагогічного складу із словами шани та подяки завітали до матері Героя.

Також поклали квіти і вшанували хвилиною мовчання пам’ять наших захисників, які уже відійшли у вічність, на їхніх могилах.

Пам’ять про подвиг Юрія та усіх українців, які віддали свою життя за українську незалежність та мир, житиме вічно у наших серцях та спогадах. Герої не вмирають! Слава Україні!

Вам також може сподобатися...