Триває боротьба із наслідками снігопаду

Вчора, як і у попередні дні, по селах громади працювала снігоочисна техніка. Зокрема, у с. Верещаки вдалося залучити важку техніку “Авакс-Проф”. Зараз вона пробиває дорогу на Бережанку. Окрім цього, роботи важкою технікою сьогодні заплановані у с. Загірці та с. Михайлівка.

Станом на сьогодні силами комунальної та найманої техніки, а також за допомогою місцевих підприємців та активних громадян розчищені проїзні шляхи. З Буглова через Люлинці на Плиску розчищено силами Миколи Богатюка, Коржківці — Лопушне силами Петра Яблонського. Також є проїзд Вишгородок — Влащинці — Велика Білка та доїзд до сіл Юськівці, Краснолука, Якимівці, Татариниці, Буглів, Ванжулів, Мала Карначівка, Малі Кусківці.

Вулиці розчищено у селах Юськівці, Краснолука, Якимівці, Ванжулів, Мала Карначівка, Буглів, Коржківці, Верещаки, Лопушне, Волиця, Малі Кусківці, Білозірка, Шушківці, Молотків, Іванківці, Волиця.

На жаль, сьогодні залишаються заблоковані села Загірці, Михайлівка, Козачки, Бережанка, Жуківці, Соколівка, Мартишківці, Коростова, важко доїхати з Буглова на Кутиску. Також утруднений заїзд до села Москалівка, технічно можливо заїхати через Плиску, проте ситуація нестабільна. Заблокована центральна дорога на Осники, технічний доїзд до села можливий через Молотків. Наразі роботи не зупиняються, техніка працюватиме до того часу, доки усі села не матимуть комфортного доїзду.

Дякуємо усім небайдужим, хто долучається до роботи з ліквідації негоди! Пам’ятайте, що у сьогоднішніх умовах уся допомога спрямована на благо мешканців громади є важливою!

Вам також може сподобатися...