Для прочищення вулиць громади від снігу задіяно 8 одиниць техніки

Цими вихідними негода активно показує свій характер. Тим часом соціальні мережі рясніють коментарями про місця, де ще досі не працювала техніка та розслідуваннями, чия відповідальність чистити вулиці, хто це робить, а хто ні.

13-14 лютого увесь арсенал комунальної та найманої техніки, а також технічна допомога місцевих підприємців та активних мешканців спрямована на подолання наслідків негоди.

Протягом вихідних робота тривала у Ланівцях, де постійно працювало три одиниці техніки. Також прочищено вулиці сіл Юськівці, Білозірка, Шушківці, Краснолука, Молотків, Іванківці, Волиця, Бережанка та Білка.

Вагомий внесок роблять місцеві підприємці, які долучаються та самостійно чистять вулиці сіл.

Деякі села потребують залучення важкої техніки — тут роботи триватимуть протягом цього тижня.

Наразі робота не зупиняється. Ми знаходимося на постійному зв’язку із старостатами, фірмою-підрядником “Авакс-Проф” та власниками техніки, які надають оплачувані послуги. Протягом вихідних задіяно 8 одиниць техінки, проте у сьогоднішніх масштабах навіть цього замало, щоб очистити територію усієї громади. Частина техніки через велике навантаження перебувала на ремонті і на сьогодні готова до роботи, іншу частину заплановано відремонтувати до кінця дня. Доводиться визначати пріоритети та першочергово чистити центральні дороги сіл, проте про вулиці ніхто не забуває і вони також будуть очищені. Важливо, пам’ятати, що негода охопила не один населений пункт, а тому усі роботи відбуваються почергово.

Окрім цього, кожен мешканець громади згідно правил благоустрою зобов’язаний проводити роботи з належного утримання своїх ділянок та утримання прилеглої території загального користування до 5 метрів: прибирати, очищати від бруду, снігу в зимову пору року, здійснювати посипання під час ожеледиці.

Сьогодні відповідальність лежить на кожному із нас! Разом ми зможемо подолати навіть наслідки негоди!

Вам також може сподобатися...