Чергове засідання виконавчого комітету: що вирішено?

Сьогодні, 27 січня, у Культурному центрі Єловицьких відбулося засідання виконавчого комітету.

На порядку денному — затвердження переліку соціальних послуг і порядок надання Територіальним центром.

Підтримав виконком питання про облаштування мереж вуличного освітлення у селах громади, котрі нещодавно приєдналися. Робота із освітлення вулиць у населених пунктах розпочнеться після виготовлення необхідної проєктно-кошторисної документації.

Про план роботи відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики доповіла Оксана Ходанович, начальник відділу. Зокрема, зробила акцент на налагодженні роботи у прийнятих у цьому році освітніх та культурних установах.

Розглядали члени виконавчого комітету і питання про надання матеріальної допомоги. Так, 13 000 грн виділено 13 учасникам АТО/ООС, 26 000 грн — 26 учасникам бойових дій на території інших держав, 20 900 грн — мешканцям громади, які перебувають у складних життєвих обставинах, 3000 грн — для відшкодування середньої вартості проїзду хворій особі з хронічною нирковою недостатністю для отримання курсів програмного гемодіалізу. Також виконкомом призначено виплату щомісячної допомоги у 2021 році дітям загиблого бійця АТО — по 1000 грн двом особам.

Окрім цього, розглянуто питання щодо дозволу на правочин, перереєстрації на квартирному обліку, надання та припинення соціальних послуг тощо.

Вам також може сподобатися...