Тетяна Демчук та Юлія Найсик — переможниці конкурсу грантів від “Академії жіночого лідерства”

У листопаді 2020 року активні жінки громади взяли участь у “Академії жіночого лідерства” від Українського Жіночого Фонду у партнерстві з Національним Демократичним інститутом Міжнародних відносин та Програми DOBRE. Після проходження тренінгів для випускниць оголошено конкурс проєктів, у якому взяло четверо жінок із Лановецької громади.

За результатами конкурсу перемогу здобули два з них — “Територія лідерки” Юлії Найсик із с. Михайлівка та “Жіночий клуб гендерної просвіти та STEM-освіта для дітей” Тетяни Демчук із м. Ланівці.

Проєкт “Територія лідерки” передбачає створення простору для розвитку жінок на базі Загірцівської ЗОШ. У планах організаторок — тренінги для активних представниць громади, які прагнуть змін, інтелектуальні, культурні вечори відпочинку для молоді, майстер-класи, а також організація читацького клубу.

“Жіночий клуб гендерної просвіти та STEM-освіта для дітей” — проєкт, спрямований на жінок та дівчаток, які хочуть здобути новий лідерський досвід та знання, у дружній атмосфері і з користю провести свій вільний час. Жіночий клуб працюватиме на базі Культурного центру Єловицьких та включатиме у себе проведення тематичних тренінгів на теми фінансової грамотності, прав та захисту жінок від насильства тощо. Реалізація гуртка STEM-освіти відбуватиметься на базі Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості та буде спрямована на розвиток технічного потенціалу здебільшого у дівчаток.

Вам також може сподобатися...