Шановна громадо!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди величного державного свята — Дня Соборності України, якe ми щороку відзначаємо 22 січня.

У цей день 102 роки тому між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою було укладено Акт Злуки — основоположний документ для нової історії українського державотворення. Саме він утверджував цілісність та неподільність Української держави від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня.

Сьогодні ми знову боремося за свою соборність та незалежність, тема єдності не втрачає своєї колосальної цінності. Українці вкотре згуртувались, аби відстояти свою незалежність та територіальну цілісність держави. Але я впевнений, що наше прагнення справедливості та незалежності стане рушійною силою у перемозі над ворогом, а українська соборність залишатиметься непорушною істиною.

Щиро вітаю усіх із цим великим національним святом! Зичу міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідного краю та України! Пам’ятаймо про вклад попередніх поколінь у розвиток державності та з усіх сил працюймо задля будівництва незалежної, спроможної та соціально відповідальної держави.

Наша сила — в соборності та єдності! Слава Україні! Героям Слава!

Щиро – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...