Шановна Лановецька громадо!

Щороку у кінці грудня наші серця наповнюються радістю та особливою енергетикою, у будинках з’являється запах хвої та святкової випічки, а вітрини та вікна осель сяють усіма барвами гірлянд. Так надходять улюблені свята дорослих та дітей — Новий рік та Різдво.

2020 рік видався складнішим, ніж ми очікували. Та незважаючи на труднощі, цей рік був успішним для нашої громади. Ми активно включилися у процес завершення реформи децентралізації та стали ще більшою громадою, проводили роботи у Лановецькому зооботсаду та Центрі надання адміністративних послуг, відкрили молодіжний майданчик “Твій безмежний простір” та працювали в умовах пандемії. 2020 рік збагатив нас досвідом, згуртував та довів, що разом ми можемо зробити свою громаду кращою.

Напередодні Нового року та Різдва хочу подякувати усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та підтримкою творив історію Лановецької громади, долучався до забезпечення роботи попри труднощі та обмеження, працював на її благо.

Усіх мешканців Лановецької громади вітаю із святами! Зичу вам міцного здоров’я та сил, добробуту та благополуччя, енергії та натхнення для добрих справ! Нехай наступний рік буде багатим на нові звершення та проєкти! Бажаю, щоб Новий рік став для кожного з нас роком добрих змін, для Лановецької громади — роком зростання та розвитку, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та довгоочікуваного миру!

Із найщирішими побажаннями – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...