Актуальні рішення виконавчого комітету Лановецької міської ради

Останнє у цьому році засідання виконавчого комітету відбулося сьогодні, 21 грудня, у Лановецькій міській раді на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

На порядку денному — питання надання одноразової матеріальної допомоги. Цього разу 8 мешканцям Лановецької громади, котрі перебувають у складних життєвих обставинах, виділено 9 000 грн. 1000 грн виділено одному учаснику бойових дій.

В рамках програми “Обдарована молодь” рішенням виконавчого комітету виділено щомісячна матеріальна допомога у сумі 2000 грн двом перспективним спортсменам із с. Москалівки — Давиду і Іванні Драбикам.

Прийнято рішення щодо заходів під час святкування новорічних та різдвяних свят на території міської ради. Зокрема, встановлено місця, де дозволений продаж ялинок — по вул. Грушевського (від підпірної стінки будинку 6 до ринку), по вул. Незалежності, 8 (біля ресторану “Талісман”) та по вул. Вишнівецькій (біля магазину будівельних товарів). Окрім цього, заборонено проведення феєрверків, салютів та інших заходів із використанням піротехнічних та феєрверочних засобів.

Розглянув виконавчий комітет звіт щодо використання коштів та виконання робіт по благоустрою за листопад 2020 року, поданий начальником Лановецького КПпБ Миколою Розевиком.

Ухвалили питання про визначення уповноважених осіб, які мають право складати протокол, зокрема такими є старости сіл Лановецької громади.

Прийнято рішення про затвердження переліку об’єктів та видів робіт для відбування порушниками та засудженими громадських та суспільно корисних робіт на території Лановецької міської територіальної громади у 2021 році.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2020 рік доповіла головний спеціаліст відділу організаційно-виконавчої роботи міської ради Людмила Куза. Так, у 2020 році до міської ради надійшло 1208 звернень громадян та видано 11 540 довідок.

Одним із найважливіших було питання щодо схвалення проєкту бюджету об’єднаної територіальної громади Лановецької міської ради на 2021 рік.

Окрім цього, виконавчим комітетом розглянуто питання про зелені насадження, дозвіл на розміщення пересувних споруд з надання послуг у сфері розваг та відпочинку, перереєстрацію на квартирному обліку та зняття з нього тощо.

Вам також може сподобатися...