Рішення третього пленарного засідання першої сесії Лановецької міської ради

Сьогодні, 18 грудня, депутати зібралися на третє пленарне засідання першої сесії Лановецької міської ради.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять уродженців Лановеччини, які відійшли у вічність — Софії Буняк і Олександра Гуцалова.

Продовжили новинами добрими — Наталя Гамера презентувала депутатам літературно-мистецький альманах “Лан-3”.

Заслухано депутатами представників с. Верещаки щодо питання затвердження старости у цьому населеному пункті.

На порядку денному — визнання повноважень депутата восьмого скликання Юрія Батьковця.

Також сьогодні затверджено рішенням сесії Положення про старосту Лановецької міської ради, яке визначає повноваження та правову основу цих посад.

Оксана Ходанович, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики, інформувала щодо міських програм розвитку фізичної культури і спорту, оздоровлення і відпочинку дітей та «Обдарована молодь» на 2021-2024 рр.

Щодо фінансових питань інформувала Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування. Зокрема, проголосували за питання щодо передачі коштів із бюджету Лановецької громади до бюджету району, які будуть спрямовані на відшкодування пільг на послуги зв’язку для пільгових категорій населення та фінансування зубопротезування і лікування зубів учасників АТО. Ухвалили також питання про внесення змін до бюджету громади на 2020 рік.

Окрім цього, сесією розглянуто 56 земельних питань. Зокрема, прийнято рішення про передачу до власності громади земельних ділянок, які розташовані на території Лановецької міської ради та колишніх сільських рад, які увійшли до громади, загальною площею 1536,9115 га.

Вам також може сподобатися...