Міський голова зустрівся із старостами сіл Лановецької громади

У Культурному центрі Єловицьких відбулася зустріч міського голови Романа Казновецького із старостами сіл Лановецької громади.

Основна тема – правова основа діяльності та їх посадові повноваження, про що проінформувала присутніх секретар міської ради Вікторія Хом’як. Після того, як усі старости тих територій, які нещодавно увійшли до нашої громади, приступлять до роботи, вони матимуть право надавати адміністративні послуги на місцях та складати акти обстежень.

Про особливості державної реєстрації народження та смерті розповіла Людмила Гуменюк, начальник Лановецького районного віділлу ДРАЦС, а про роботу у напрямі реєстрації місця проживання та його зміни – Людмила Куза, головний спеціаліст організаційно-виконавчого відділу міської ради. Начальник юридичного відділу Альбіна Семенова проконсультувала старост щодо права вчинення ними нотаріальних дій.

Щодо особливості організації роботи у селах у зимовий період розповів Руслан Задерей, перший заступник міського голови.

Своїм досвідом поділилися старости сіл Загірці та Михайлівка – Андрій Матевощук і сіл Татаринці та Якимівці – Антоніна Дмитренко. Анна Усік, староста сіл Краснолука та Юськівці, розповіла про свої враження від початку роботи на цих територіях.

Вам також може сподобатися...