Шановна громадо!

Щорічно 7 грудня ми відзначаємо День місцевого самоврядування. Це свято не лише тих, хто працює в органах місцевої влади, а й депутатів, виборців та усіх громадян, які є небайдужими до проблем громади та дбають про її розвиток.

Ефективність самоврядування ґрунтується на простій ідеї — тільки сама громада точно знає, як найкраще розпоряджатися своїми ресурсами в інтересах кожного її мешканця. І сьогодні разом із вами ми будуємо ту громаду та державу, про яку мріяли та боролися багато поколінь наших предків.

Тому із нагоди свята дякую усім, хто долучається до роботи місцевого самоврядування — ми з вами працюємо задля добробуту Лановецької ОТГ.

Висловлюю вдячність депутатам міської ради усіх скликань та працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм та відповідальність. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного мешканця бути почутим.

Із особливою подякою звертаюся також до ветеранів самоврядування, які віддали часточку своєї душі у становлення та розвиток Лановеччини.

Нехай Господь допомагає нам усім працювати плідно в інтересах нашої громади та України. Хай панує згода та злагода! Хай традиції самоуправління допомагають нам дотримуватися свого курсу, а інноваційні рішення — рухатися вперед! Зичу міцного здоров’я, енергії, сил, добробуту та добра усій нашій великій Лановецькій міській об’єднаній територіальній громаді!

Щиро – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...