Служба зайнятості Лановечини – підтримка для роботодавця

Головними клієнтами служби зайнятості завжди були і залишаються роботодавці. Саме їм надається широкий спектр послуг, основна з яких – підбір кадрів. За десять місяців 2020 року за сприянням у підборі працівників до Лановецької районної філії звернулось 140 роботодавців шукали працівників на більш як 600 вакансій. У базі шукачів роботи на Лановеччині з початку 2020 року було зареєстровано 512 осіб різних професій. На 01.11.2020 актуальними були 30 вакансій, а місця праці шукали 255 безробітних. Загалом впродовж цього року вдалось укомплектувати 525 вакансій.

В основному підбір працівників відбувається на засадах рекрутингу відповідно до заявлених роботодавцями критеріїв. Також фахівці служби зайнятості здійснюють професійний відбір кадрів із використанням сучасних тестових методик, організовують профнавчання безробітних та працівників під замовлення роботодавця, підбирають працівників на тимчасові роботи. Укомплектувати штат через службу зайнятості можуть, як невеликі підприємства із штатом всього у кілька співробітників, так і великі.

Окрім можливості сприяння у підборі кадрів служба зайнятості надає підтримку тим, хто створює нові робочі місця, компенсуючи витрати на сплату єдиного соціального внеску. Так, з травня 2013 року 42 роботодавці Лановеччини отримали компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштування 87 безробітних, з них 31– особа, яка має додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Також, з 2015 року 5 роботодавців отримали компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів 5 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Виклики сьогодення, спричинені поширенням короновірусної інфекції, спонукали до активізації роботи у напрямку підтримки малого та середнього бізнесу шляхом виплати допомоги по частковому безробіттю. Цього року 121 роботодавець Лановеччини подав пакети документів, у т.ч. 107- фізичних осіб – підприємців для отримання допомоги по частковому безробіттю на себе. Тернопільським обласним центром зайнятості було профінансовано 1 мільйон 80 тис. грн.

До слова, всі послуги служби зайнятості роботодавцям та шукачам роботи безкоштовні.

Відділ взаємодії з роботодавцями
Лановецької районної філії
Тернопільського обласного
центру зайнятості
тел.(03549) 21484

Вам також може сподобатися...