Шановна громадо!

Листопад — місяць початку Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, які стали історичними маркерами для сучасної України. Саме тому 21 листопада, у час початку обох революційних подій, ми відзначаємо День Гідності та Свободи.

Цей день є символом української віри у демократичне суспільство, справедливості та утвердження гідності кожного громадянина нашої держави.

Єднання, братерство, захист національних інтересів, прав і свобод людини стали основними цінностями Майдану та Революції гідності. Любов до України, спільна боротьба за свою Батьківщину та за право на майбутнє знищили кордон поміж Сходом та Заходом, який штучно насаджували нам роками.

Ніхто не міг передбачити, що у ХХІ столітті мирний протест за національні інтереси може перетворитися у вбивства невинних людей та перерости у військові дії на Сході. Проте ці події змінили кожного українця та довели, що ми не маємо права підвести Героїв, для яких найвищою цінністю є Гідність та Свобода, які пожертвували своїми життями, щоб ми могли жити у демократичній і правовій державі.

Тому сьогодні через сім років від Революції Гідності хочу побажати всім нам віри та сили духу, патріотизму та наполегливості! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, а в кожній українській родині запанує мир, спокій та радість!

Слава Україні! Героям Слава!

Щиро – міський голова
Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Вам також може сподобатися...