Рішення останньої сесії міської ради сьомого скликання

Сьогодні, 19 листопада, у Культурному центрі Єловицьких депутатський корпус сьомого скликання Лановецької міської ради востаннє зібрався на сесію.

На порядку денному – рішення про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Лановецької міської ради та Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Лановецької міської ради.

Проголосували питання про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності громади та переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності Лановецької міської ради.

Підтримали депутати рішення про переведення закладів загальної середньої освіти комунальної власності Лановецької міської ради на самостійне ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Рішенням сесії міської ради утворено Службу справах дітей Лановецької міської ради.

Щодо фінансових питань інформувала Неля Салецька, начальник відділу бюджету, фінансів та планування. Так, затверджено звіт про виконання бюджету міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року. Підтримав депутатський корпус питання про внесення змін до бюджету громади на 2020 рік.

Окрім цього, розглянули на сесії міської ради 64 земельних та інші питання.

Підсумовуючи результати роботи депутатського корпусу за п’ять років, міський голова вручив подяки усім депутатам за сумлінне виконання обов’язків, підтримку соціально-економічних ініціатив задля місцевого розвитку та захист інтересів мешканців Лановецької громади.

Вам також може сподобатися...