Актуальні питання чергового засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету Лановецької міської ради відбулося сьогодні — 17 листопада. На порядку денному — питання про надання матеріальної допомоги. Так, 6000 грн виділено мешканцям громади, котрі перебувають у складних життєвих обставинах, 1000 грн – учаснику бойових дій.

Також на звернення керівництва футбольного клубу “Обрій”, м. Ланівці виділено 10 000 грн для участі команди в обласних змаганнях “Ліга Тернопільщини”.

Щодо звіту про виконання бюджету громади за 9 місяців 2020 року інформувала начальник відділу бюджету, фінансів та планування міської ради Неля Салецька.

Звітував щодо використання коштів та виконання робіт по благоустрою за вересень та жовтень 2020 року Микола Розевик, начальник Лановецького КПпБ.

Проголосували члени виконкому про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності із елементами благоустрою та архітипу павільйонів по вул. Тернопільській м. Ланівці Тернопільської області.

Про стан протипожежного водопостачання на території Лановецької міської ради інформував Сергій Ходанович, начальник відділу інфраструктури, інвестицій та житлово-комунального господарства.

Окрім цього, розглянули питання про зелені насадження, перереєстрацію на квартирному обліку, зміну та присвоєння адресних номерів тощо.

Вам також може сподобатися...