У Культурному центрі Єловицьких презентували проєкт у сфері протидії торгівлі людьми

У Лановецькій громаді розуміють важливість координації зусиль у роботі з протидії торгівлі людьми. Тому керівництво ОТГ націлене забезпечувати безперешкодний доступ до інформації щодо надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Так, в рамках проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб‘єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Тернопільській та Чернівецькій області» відбулася робоча зустріч за участі представниць громадської організації «ТМЖК «Відродження нації».

Під час зустрічі обговорили робочі питання та можливість співпраці в аспекті протидії торгівлі людьми в межах діяльності нашої громади.

Також відбулася презентація навчального онлайн-квесту з безпечного працевлаштування – https://www.quest.stoptrafficking.org. Інструмент насамперед спрямований на розвиток критичного мислення у реальних життєвих ситуаціях. У ході квесту користувачі навчаються розпізнавати ризиковані пропозиції, що можуть у подальшому призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та відпрацьовують навички безпечного працевлаштування в ігровій формі. Квест розроблено за сприяння Мінсоцполітики Представництвом МОМ в Україні – Агентством ООН з питань міграції у рамках інформаційної кампанії, присвяченої Європейському дню протидії торгівлі людьми.

Важливе налагодження ефективної взаємодії між владою, громадськими організаціями та місцевим самоврядуванням сприятиме виконанню законодавства у сфері надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, налагодженню механізму взаємодії влади, керівництва об’єднаних територіальних громад та неурядових організацій.

Проєкт реалізовується за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні. IOM Ukraine та за сприяння Управління сім’ї та молоді Тернопільської ОДА.

Вам також може сподобатися...