Служба зайнятості – надійний соціальний партнер на ринку праці

Формуючи систему правових відносин, Україна інтегрується у світову економіку, однією з основних рис якої є послідовна державна політика у сфері надання соціальних послуг. Це один із напрямків, завдяки успішній діяльності якого вдається забезпечити належний рівень життя населення. Перша листопадова неділя – День працівників соціальної сфери. До когорти таких людей належать й працівники служби зайнятості, які надають соціальні послуги і тим, хто залишився без роботи, – у пошуку свого місця на ринку праці, і роботодавцям – у доборі необхідних кадрів.

З початку 2020 року послуги служби зайнятості в районі отримували 919 осіб зі статусом безробітного, а це на 17% більше, ніж за відповідний період 2019 року. 587 краян працевлаштовані, в т.ч. 404 зі статусом безробітного.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 60 осіб, після їх завершення 36 – отримали постійні місця праці.

70 безробітних за спрямуванням служби зайнятості в цей період проходили професійне навчання. 5 краян отримали ваучер на оплату навчання.

На 30 жовтня 2020 року на обліку в районній службі зайнятості перебуває 257 безробітних осіб, це на 13 % більше, ніж на аналогічний період минулого року.

Особливу увагу фахівці районної служби зайнятості приділяють наданню соціальних послуг демобілізованим учасникам АТО та особам з інвалідністю. Так, з початку 2020 року такими послугами скористалися 20 колишніх воїнів, з них 7 – працевлаштовані, 2 повернулись на контрактну військову службу; 1 учасник АТО проходив профнавчання. Продовжують шукати роботу на сьогодні 5 колишніх воїнів.

Також через районну службу зайнятості шукали роботу 31 особа з інвалідністю, 30% вдалося знайти роботу. Для 9 осіб з інвалідністю зі статусом безробітного продовжується пошук підходящих місць праці.

З початку 2020 року послугами служби зайнятості в районі скористалися 139 роботодавців, які подали інформацію про 615 вакансій, 85 % яких були укомплектовані за сприяння служби зайнятості.

Курс України на євроінтеграцію вимагає створення належних умов для цивілізованого європейського рівня соціального обслуговування клієнтів служби зайнятості за кращими міжнародними стандартами, використовується клієнтоорієнтований підхід та рекрутингові засади, забезпечується широка доступність послуг, у т.ч. он-лайн.

Напередодні свята – Дня працівника соціальної сфери – вітаємо колег та соціальних партнерів служби зайнятості на ринку праці. Бажаємо процвітання Україні, стабільної роботи, гідної зарплати, міцного здоров’я, миру і родинного затишку.

Лановецька районна філія
Тернопільського обласного
центру зайнятості
тел.(03549) 21098

Вам також може сподобатися...