Новий ЦНАП — новий підхід до обслуговування відвідувачів

Спеціалісти, які забезпечують надання адміністративних послуг населенню Лановецької громади, суб’єкти надання адміністративних послуг державних органів виконавчої влади, старости сіл та працівники міської ради пройшли тренінг з підвищення кваліфікації. Навчання відбувалися у рамках інституційного створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Ланівцях за підтримки програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Група разом із тренером Оленою Ставицькою пройшла модуль “Ділова етика та взаємодія із відвідувачами ЦНАП”. Протягом двох днів учасники тренінгу розібрали тему комунікацій з відвідувачами та труднощі, які можуть при цьому виникати. Окрема увага була приділена питанням гендерної політики, наданню адміністративних послуг соціально незахищеним категоріям населення та особам з інвалідністю.

Нагадаємо, в рамках Програми “U-LEAD з Європою” наша громада працює над створенням Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Відкриття органу заплановане після завершення його інституційного створення.

Вам також може сподобатися...