Підсумки VI пленарне засідання ХХХІ сесії Лановецької міської ради

Сьогодні, 27 жовтня, відбулося VI пленарне засідання ХХХІ сесії Лановецької міської ради на чолі із міським головою Романом Казновецьким.

На порядку денному — питання про внесення змін до рішення міської ради від 25 серпня 2020 року № 2089 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Лановецької міської ради».

Також внесли зміни до рішення сесії міської ради від 20 травня 2020 року № 1792 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Лановецької міської ради, що підлягають приватизації у 2020 році». Згідно із ним перелік доповнили об’єктом комунальної власності – будівлею гаражів на п’ять боксів, що по вул. Вишнівецькій.

Ухвалили питання про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства по благоустрою на 2020 рік, згідно із яким 50 000 грн виділено на придбання матеріалів для здійснення поточного ремонту каналізаційної системи міста.

Внесли зміни до Програми розвитку водного господарства м.Ланівці на період до 2021 року. Вони стосуються фінансування заходів щодо відновлення, упорядкування та очищення джерел, русел річок та робіт із поліпшення технічного стану та благоустрою водойм на території Лановецької міської ради.

Також ухвалили зміни до бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Окрім цього, розглянуто сесією міської ради 97 земельних питань.

Вам також може сподобатися...